S oknami MIMA nebude vám zima...
Zadajte názov...

Posuvné dvere

Posuvné dvere

Máte záujem o tento produkt ?


žiadosť o cenovú kalkuláciu
RD Zálesie 5.jpg

Posuvné balkónové alebo terasové dvere vpustia do domu záplavu svetla. Vďaka dvom alebo štyrom krídlam, vysokým až 2,3 m a širokým až 1,6 m získate veľkú presklenú plochu. Vyrábame ich v 6-komorovom prevedení z PVC. Vďaka tomu sú vhodné do nízkoenergetických aj pasívnych domov. Majú skvelé izolačné vlastnosti – s kvalitným tesnením a možnosťou zasklenia trojsklom znižujú výdavky za energie.

Možnosti prevedenia

Posuvné dvere môžu byť vo variante:

  • sklopno-posuvné plastové dvere MIMA. Krídlo dverí je možné posúvať alebo sklopiť do vetracej polohy.
  • posuvné plastové dvere MIMA. Krídlo dverí je možné posúvať s dobehovým pomocným mechanizmom alebo vetrať odsunutím celého krídla o cca 4 mm po celej ploche.  Dobehový pomocný mechanizmus zabezpečuje posuv cca 5 cm od koncovej polohy. Samotné zaistenie klučky je mechanické. Posuvné dvere nemajú sklopnú funkciu. Vetranie má bezpečnostné uzávery, ktoré sú zabezpečené oceľovými protikusmi.

Úspora energie s kvalitným tesnením

posuvné terasové a balkónové dvere vyrábame z okien MIMA Prestige a MIMA EFORTE TOP. Plastové okná MIMA Prestige čítať viac... a MIMA Eforte čítať viac... vynikajú skvelými izolačnými vlastnosťami – dvere Eforte TOP sú dokonca vhodné pre pasívne domy.

Dvere MIMA Prestige a MIMA EFORTE TOP sú výborne utesnené proti dažďovej vode a účinne zabraňujú únikom tepla z domu. Vďaka tomu domácnosti znižujú výdavky za energie. Pri výrobe používame kvalitné tesnenie, ktoré vkladáme priamo do profilov a nenavliekame ho dodatočne strojom. Preto nevzniká pnutie a tesnenie sa neskracuje.

 
 
© Milan Magula - MIMA Všetky práva sú vyhradené.

Výroba kópií, použitie pre verejné produkcie sú bez súhlasu majiteľa zakázané!

Created by Peter Patocka