S oknami MIMA nebude vám zima...
Zadajte názov...

Zdvižno-posuvné dvere

Zdvižno-posuvné dvere

Máte záujem o tento produkt ?


žiadosť o cenovú kalkuláciu
zdvižno-posuvné dvere.jpg PC101123.JPG hlinikove_okna_hlinikoveokna_dvere_hlinikovedvere_zdvižnoposuvné dvere_mima_plastoveokna_SL1600tt_HI_pasiv_okno_dvere_zoom.jpg
hlinikove_okna_hlinikoveokna_dvere_hlinikovedvere_zdvižnoposuvnédvere_mima_plastoveokna_SL1600TTHI_pasiv_okno_dvere_zoom_rez.jpg

Zdvižnoposuvné hliníkové dvere MIMA SL 1600 TT

Zdvižno posuvné hliníkové dvere MIMA SL 1600 TT 96 spĺňajú najvyššie požiadavky na tepelnú izoláciu. Vo verzii „PLUS“ je Uf rámový súčiniteľ prestupu tepla od 2,1 W/m2K a v nejteplejšej verzii „HI“ je Uf rámový súčiniteľ prestupu tepla od 1,8 W/m2K.
Konštrukčná hĺbka profilu je 67 mm jednoduchého rámu, 160 mm pre dvojkoľajnicový rám a 247 mm pre trojkoľajnicový rám. Stavba profilu umožňuje vytvoriť stabilnú konštrukciu veľkého rozmeru a to až do šesť krídlovej kombinácie s veľmi vysokou hmotnosťou jednotlivých krídel.

Hliníkové profily

EN AW - 6060 podľa PN - EN 573-3 podmienka T66 podľa PN - EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 podľa DIN 1725 T1, DIN 17615 T1. 

Tepelnoizolačné vlastnosti

koeficient prestupu tepla rámom vo verzii HI je Uf od 1,8 W / m2K.

Výplne

Jednoduché alebo viacnásobné zasklenie s akýmkoľvek druhom skla alebo nepriehľadného panelu. Možnosť použitia sklenených výplní hrúbky do 51 mm.

Tesnenie

Zo syntetickej gumy EPDM podľa normy DIN 7863 a vykonávacie normy podľa ISO 3302-01, E2. Možnosť použitia moderného dvojzložkového tesnenia EPDM s výbornými tepelno izolačnými vlastnosťami a estetickým vzhľadom.

Spojovací materiál

Rohové spojky, nerezové skrutky, skrutky, podložky z hliníku, nereze a pozinkovanej ocele.

Kovanie

Systémové kovanie - ovládané kľučkou z interiéru, kľučkou z interiéru a z exteriéru madlo, kľučkou z interiéru a z exteriéru kľučkou a vložkou alebo kľučkou z oboch strán bez uzamykania.

Povrchová úprava

práškové lakovanie s polyesterovými farbami, ktoré spĺňajú požiadavky Qualicoat s výberom farieb z palety RAL; eloxovanie vo farbách: prírodný hliník, olivový, zlatý, hnedý - splnenie požiadaviek Qualanod: lakovanie vo "farbe dreva"

Osvedčenia a certifikáty kvality

počiatočné typové skúšky podľa PN-EN 14351+ A1

Trieda bezpečnosti: trieda RC2 podľa PN-EN 1627

 
 
© Milan Magula - MIMA Všetky práva sú vyhradené.

Výroba kópií, použitie pre verejné produkcie sú bez súhlasu majiteľa zakázané!

Created by Peter Patocka