S oknami MIMA nebude vám zima...
Zadajte názov...

Hliníkové požiarne fasády PF 152 PPOŽ. EI30, EI60

Hliníkové požiarne fasády PF 152 PPOŽ. EI30, EI60

Máte záujem o tento produkt ?


žiadosť o cenovú kalkuláciu
hlinikove_fasady__protipožiarne_hlinikovefasady_protipožiarnefasady_mima_plastoveokn_PF_152_EI_zoom.jpg hlinikove_fasady_protipožiarne_hlinikovefasady_protipožiarnfasady_mima_plastoveokna_ponzio_PF_152_EI60_rez.jpg

Hliníkové požiarne fasády PF 152 PPOŽ. EI30, EI60

Stĺpikovo-priečkový systém presklenných fasád PF 152 s požiarne odolnou konštrukciou.
Systém dostál klasifikáciu požiarnej odolnosti pre presklenné fasády v plnej konfigurácii. Po skúškach a po zahrievaní na vonkajšej a vnútornej strane bol zaradený do triedy EI 60 a EI 30.
V systéme môžu byť použité protipožiarne fasádné medzipodlažné pásy presklené alebo nepriezračné. Ako priezračná výplň môže byť použité sklo s ohňovzdornou triedou EI 30 alebo EI 60 ( ako jedno či dvoj-, troj- sklo) vetšiny značiek dostupných na trhu.
Vnútorné hliníkové výztužné profily s ohňuvzdornými vložkami so špeciálnými konektormi priečka - stĺp poskytuje únosnosť konštrukcie v prípade požiaru. Expandovanie pásky chráni termické vložky a utesňuje spoje mezi konštrukciou a sklom alebo inými nepriehladnými výplňami, ktoré sú súčasťou protipožiarneho odporu a izolácie. Je možné vyrobiť konštrukciu fasády s ohňuvzdornými dverami ako jednokrídlové tak dvoukrídlové.

Osvedčenia a certifikácia

1561/14/R53NP "Klasifikácia požiarnej odolnosti obvodové presklené steny systému Ponzio PF 152 v plnej i čiastočnej konfigurácie Ponzio"
Klasifikácia požiarnej odolnosti obvodové presklené steny LBO-576-K/14

 
 
© Milan Magula - MIMA Všetky práva sú vyhradené.

Výroba kópií, použitie pre verejné produkcie sú bez súhlasu majiteľa zakázané!

Created by Peter Patocka