S oknami MIMA nebude vám zima...
Zadajte názov...

Exteriérové plastové a hliníkové rolety

Exteriérové plastové a hliníkové rolety

Máte záujem o tento produkt ?


žiadosť o cenovú kalkuláciu
predokenná roleta.jpg roleta plastová.jpg

Predokenné rolety

či už hliníkové, alebo plastové predstavujú nielen zabezpečenie pred slnečným žiarením, ale chráni Vaše obydlie aj pred nevítanými hosťami. Naviac rolety majú aj výbornú tepelnú izoláciu, čo najviac oceníme v zime, kedy nám značne zníži náklady na kúrenie a v lete nám vytvárajú príjemný chládok a prítmie. Rolety ponúkame na ručný pohon, poloautomatické mechanizmy a elektrické pohony s ovládacími systémami, s ktorými sa rolety obsluhujú pohodlne.          Bohatá farebnosť roliet oživí každé priečelie budovy.

Podomietkové rolety

sú určenéna použitie v novo stavaných budovách, ktoré zaručujú optimálne riešenia pre projektantov a stavbárov. Roletová skrinka po omietnutí je neviditeľná a ostatné prvky, ako revízny kryt a vodiace koľajnice možno prispôsobiť farbe okien.

Nadokenné rolety

sa podobne ako systém predokenných roliet používajú v novo stavaných budovách. Skrinky predstavujú hotové stavebné prvky, ktoré môžu využívať architekti ako aj stavebné firmy. Vďaka použitiu tvrdého polystyrénu zaručujú uspokojivý stupeň tepelnej izolácie a patrične vybranému nosiču omietky je zaručené bezproblémové dokončenie priečelia stavby.

 
 
© Milan Magula - MIMA Všetky práva sú vyhradené.

Výroba kópií, použitie pre verejné produkcie sú bez súhlasu majiteľa zakázané!

Created by Peter Patocka