S oknami MIMA nebude vám zima...
Zadajte názov...

Interiérové látkové roletky

Interiérové látkové roletky

Máte záujem o tento produkt ?


žiadosť o cenovú kalkuláciu
látková roletka.jpg Látková roletka Fantázia.jpg látková roletka Orion.jpg
látková roletka Orion 1.jpg

Interiérové látkové roletky

Stále si myslíte, že roletky môžu vypadať iba ako nevzhľadné a zašedlé kusy textilu, ktoré sa pri každom druhom použití zaseknú? Radi Vás presvedčíme o opaku. Moderné textilné roletky sú nezanedbateľnou súčasťou interiéru, ktorý má naviac skvelú tieniacu funkciu. Látková roletka dneskajška, to je veľký výber farieb, prevedení a druhov látok, ktoré dokonale doplní váš interiér – či sa už  jedná o domácnosť, pracovňu, kanceláriu alebo verejné priestory - a naviac výborne plní svoju tieniacu funkciu.

Látkové roletky Apollo

Interiérová roletka APOLLO je tieniaca clona určená k ochrane miestností pred priamym slunečným žiarením. Je vhodná do kancelárskych budov, úradov, bánk, nemocníc a pod.
Jedná se o veľmi jednoduchú konštrukciu bez navíjacieho boxu a bočného vedenia. Látka je navíjaná na hliníkový extrudovaný hriadeľ s priemerom 34 mm. Hriadeľ je uchytený v bočných držiakoch, ktoré môžu byť kotvené v smere strop alebo stena. Zakončenie látky je provedené hliníkovým extrudovaným profilom guľatého prierezu. Zariadenie je odolné voči nepriaznivým vplyvom  ako je vlhkosť, prach i proti mechanickému poškodeniu.

Hraničné rozmery roletky Apollo:

Ovládanie

min. šírka

max. šírka

max. výška

max. plocha

retiazka

30 cm

300 cm

300 cm

9 m2

motor

50 cm

300 cm

300 cm

9 m2

Látkové roletky Calypso

Vnútorná látková roletka Calypso je variabilná clona určená pre zatienenie miestností pred priamymi slnečnými lúčami. Je vhodná do rodinných domov a bytov. Jedná sa o voľne visiacu látkovú roletku bez krytu návinu, vodiacich alebo krycích líšt, ovládanú plastovou samoaretačnou retiazkou. Túto roletku je vhodné montovať na stenu aj strop, prípadne na rám plastového alebo dreveného eurookna. Samoaretačné retiazkové ovládanie umožňuje nastaviť roletku do akejkoľvek pozície bez dalšieho aretovania retiazky na rám okna. Retiazku je taktiež možné opatriť funkčným designovým závažím, ktoré ju napína a nedochádza tak k jej deformácii alebo možnosti privrenia mezi rám a krídlo okna.

Hraničné rozmery roletky Calypso:

min. šírka

max. šírka

min. výška

max. výška

max. plocha

40 cm

200 cm

40 cm

250 cm

4,5  m2

Látkové roletky Orion

Vnútorná látková roletka Orion je clona pre zatienenie miestností pred priamymi slnečnými lúčami. Je vhodná do rodinných domov, bytov a kancelárií. Jedná sa o kazetovú, vnútornú látkovú roletku s hliníkovým krytom návinu a možnosti bočných hliníkových krycích líšt, ovládanú samoaretačnou retiazkou. Túto roletu je vhodné montovať na rám plastových okien, resp. na okennú zasklievaciu lištu.Roletku Orion tvorí pevný kryt návinu a krycie lišty z extrudovaného hliníka, ktoré dovoľujú s použitím vhodnej látky vytvoriť zatemňujúcu clonu s minimálnym prienikom svetla a tak ochrániť nielen váš interiér, ale i vaše súkromie. Box a lišty roletky sú ponúkané   v základných farbách, ale aj v imitácii dreva, aby esteticky doplnily akýkoľvek  interiér vašeho domu či bytu. Samoaretačné retiazkové ovládanie umožňuje nastaviť roletku v akejkoľvek pozícii bez ďaľšieho aretovania retiazky k rámu okna.

Hraničné rozmery roletky Orion:

min. šírka

max. šírka

min. výška

max. výška

max. plocha

40 cm

150 cm

40 cm

250 cm

3,7  m2

Látkové roletky Titan

 Vnútorná látková roletka Titan je tieniaca clona určená k zatieneniu typizovaných strešných okien Fakro, Velux a Roto. Jedná sa o kazetovú, vnútornú látkovú roletku s hliníkovým krytom návinu a postrannými vodiacimi lištami, ovládanú pružinovým mechanizmom. Túto roletku je vhodné montovať do typizovaných strešných okien súčastných výrobcov.
Roletka Titan je zložená z pevného krytu návinu a vodiacich líšt z extrudovaného hliníka. Táto clona je za použitia vhodnej látky úplne zatemňujúca bez akéhokoľvek prieniku svetla do interiéru. Látka sa navíja na hliníkový hriadeľ s priemerom 25 mm, ktorý je kotvený horným krycím profilom. Pružinový mechanizmus má brzdu, ktorá slúži k nastaveniu a zastaveniu roletky v ktorejkoľvek pozícii. Táto brzda zároveň chráni celý mechanizmus proti pretočeniu alebo inému namáhaniu celého systému.

Hraničné rozmery roletky Titan:

min. šírka

max. šírka

min. výška

max. výška

max. plocha

40 cm

120 cm

40 cm

140 cm

1,7  m2

 
 
© Milan Magula - MIMA Všetky práva sú vyhradené.

Výroba kópií, použitie pre verejné produkcie sú bez súhlasu majiteľa zakázané!

Created by Peter Patocka