S oknami MIMA nebude vám zima...
Zadajte názov...

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie

Máte záujem o tento produkt ?


žiadosť o cenovú kalkuláciu
Euro Brilant Wood Line zaluzie.jpg zaluzia isso.jpg profil isso zaluzie.jpg
Lamely isso zaluzie.png Euro Brilant zaluzie.jpg profil Euro Brilant Wood Line.jpg
zaluzia Euro Brilant detail.jpg zaluzia Euro Klasik.jpg Euro Klasik profil.jpg
bambusove zaluzie.jpg vzornik bambusove zaluzie.png vertikálne žalúzie.jpg
vertikálne žalúzie 1.jpg Farebnosť vertikálnych žaluzii.png

Interierové horizontálne žalúzie

 

zaluzia isso.jpg

ISSO žalúzie

predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ovládanie žalúzií je pomocou retiazkovej šnúry. ISSO žalúzie sú určené k montáži na plastové, hliníkové a drevené EURO okná. Montáž žalúzií je jednoduchá a všetky uchytenia na okne sú prekryté a tak pôsobia ako súčasť okna. Na ešte väčšie zhodnotenie tejto protislnečnej clony Vám vyrobíme ISSO žalúzie s excentricky vystrihnutými otvormi v lamele. Pri zaklopení týchto žalúzií sa otvory v lamelách prekrývajú a tak vytvárajú dojem dokonale zatvorenej steny. Tieto žalúzie sa označujú ako ISSO celotieniace.

Žalúzie ISSO tvoria nielen ideálnu protislnečnú clonu, ale aj efektný interiérový doplnok. Retiazkové ovládanie podstatne zjednodušilo manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzie naklápajú aj vyťahujú. Výhoda spočíva najmä v tom, že retiazka sa ľahko čistí a pri vytiahnutí žalúzie neprekáža na parapetnej doske.


profil isso zaluzie.jpgProfily sú dodávané v štyroch farebných odtieňoch. V bočných otvoroch lamiel je vedené silonové lanko, ktoré slúži na zafixovanie žalúzie na rám okna.

Lamely isso zaluzie.png


 

  

 

 


 

Euro Brilant zaluzie.jpg

EURO BRILANT žalúzie

 Predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Tak ako plastové okná dostávajú oblé tvary bez hrán aj žalúzie EURO Brilant sa prispôsobujú tomuto módnemu trendu.
 Vrchná oblá prekrývacia lišta je po celej šírke žalúzie z jedného kusu bez bočných plastových krytiek, čím sa zvýšil estetický vzhľad nášho výrobku.
 Ovládanie žalúzií je pomocou retiazkovej šnúry. EURO Brilant žalúzie sú určené k montáži na plastové, hliníkové a drevené EURO okná. Montáž žalúzií je jednoduchá a všetky uchytenia na okne sú prekryté a tak pôsobia ako súčasť okna.
 Na ešte väčšie zhodnotenie tejto protislnečnej clony Vám vyrobíme EURO Brilant žalúzie s excentricky vystrihnutými otvormi v lamele.
 Pri zaklopení týchto žalúzií sa otvory v lamelách prekrývajú a tak vytvárajú dojem dokonale zatvorenej steny. Tieto žalúzie sa označujú ako celotieniace. Žalúzie EURO Brilant tvoria nielen ideálnu protislnečnú clonu, ale aj efektný interiérový doplnok.
 Vďaka elegantnej hliníkovej prekrývacej lište žalúzie dokonale ladia s oblými profilmi plastových okien. Prekrývacia lišta sa montuje jednoduchým nasunutím na horný nosník a nasadením bočných krytiek.
 Žalúzie sa ovládajú plastovou guľôčkovou retiazkou, ktorá zabezpečuje aj naklápanie aj vyťahovanie lamiel.

profil Euro Brilant Wood Line.jpgProfily sú dodávané v štyroch farebných odtieňoch. V bočných otvoroch lamiel je vedené silonové lanko, ktoré slúži na zafixovanie žalúzie na rám okna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EURO BRILANT - Wood Line žalúzie

 


Euro Brilant Wood Line zaluzie.jpgmajú lamelu ako aj horný nosník v imitácii dreva (RENOLIT) čo ich predurčuje najmä na použitie na drevenné Euro okná a plastové okná v rôznych farebných prevedeniach.

Poslednou novinkou vo vývoji hliníkových žalúzií s prekrývacou lištou hliníkových žalúzií. Sú určené pre drevené eurookná a plastové okná s profilom v imitácii dreva.

Svojím farebným vyhotovením dokonale splývajú s oknom a vytvárajú spolu opticky kompaktný celok. Horná hliníková prekrývacia lišta je potiahnutá renolitovou fóliou , ktorej odtiene sú prispôsobené odtieňom okenných profilov. Na výber je 6 imitácií dreva.

Naklápanie aj sťahovanie lamiel je zabezpečené plastovou guľôčkovou retiazkou.
V bočných otvoroch lamiel je vedené silonové lanko, ktoré slúži na zafixovanie žalúzie na rám okna.

 

 

zaluzia Euro Klasik.jpg  EURO Klasik žalúzie

 sa používajú pri nutnosti použitia žalúzií v interiéri. Montujú sa aj na okná s izolačným dvojsklom t. j. na plastové a drevené EURO okná.
EURO Klasik žalúzie efektne dopĺňajú vzhľad interiéru a zároveň zabezpečujú účinnú protislnečnú ochranu. Vyťahovanie žalúzií sa prevádza terilénovou šnúrou pomocou brzdy a naklápanie je plexi tyčkou pomocou šnekového prevodu.
EURO Klasik žalúzie vyrábame aj s bočnou silonovou fixáciou, ktorá slúži na kopírovanie okna pri manipulácii. Tento typ žalúzie má čelný ovládací mechanizmus a brzdu, ktorá zabezpečuje polohu vytiahnutej žalúzie.
Vyťahovanie lamiel je riešené pomocou textilnej šnúrky, naklápanie šesťhranným plastovým interiérovým ovládačom. Interiérová žalúzia je vhodná aj na montáž do priestoru.

Euro Klasik profil.jpgProfily sú dodávané v 3 farebných odtieňoch. V bočných otvoroch lamiel je vedené silonové lanko, ktoré slúži na zafixovanie žalúzie na rám okna.

 

 

 

 

bambusove zaluzie.jpgBAMBUSOVÉ žalúzie

  Pre tých, ktorí preferujú prírodné materiály spojené s tieniacimi prvkami ponúkame luxusné bambusové žalúzie. Zjemnia a oteplia Váš interiér, zahrnú ho eleganciou a exotikou zároveň.
Netradičný prírodný materiál a konštrukcia žalúzií je zaujímavým dekoratívnym prvkom v interiéri. Na výrobu žalúzií sa používajú bambusové lamely.
Lamely z bamusu zaručujú dlhodobú stálosť farby. Z hľadiska minimálnej vzdušnej nasiakavosti sú ideálnym riešením do každého priestoru, vrátane kúpeľní a bazénových miestností.
Ovládanie žalúzií je zabezpečené kovovým preklápačom, čo zaručuje dlhú funkčnosť žalúzie. Naklápanie žalúzií je formou bambusovej paličky, vyťahovanie lamiel pomocou šnúrky.

vzornik bambusove zaluzie.pngSpodné a vrchné ukončenie žalúzie je riešené použitím profilu, ktorého farebné prevedenie, tak ako aj farby všetkých častí žalúzie, vrátane rebríčkov a šnúr je prispôsobené odtieňu použitých lamiel.

 

 

 

 

Interierové vertikálne žalúzie

vertikálna žalúzia.jpgVertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu a efektnú dekoráciu interiéru.

Tvoria vkusnú a modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň spoľahlivo nahrádzajú tradičné dekoračné prvky, ako závesy a záclony.
Vďaka modernému designu a širokej škále farieb dokážu elegantným spôsobom dotvoriť interiér bytu či kancelárie a dať im nový nevšedný rozmer.
Nosník vertikálnej žalúzie je vyrobený z povrchovo upraveného hliníka. Prevodové ústrojenstvo je vyrobené z tvrdeného plastu.
Všetky komponenty k výrobe vertikálnych žalúzií sú použité od poprednej talianskej firmy DEKORA.
Špecialitou komponentov firmy DEKORA je vodiaci bežec na ktorom je zavesená lamela. V prípade odlomenia háčika bežca nie je nutné žalúziu demontovať a rozobrať vodiaci nosník, ale len jednoduchým spôsobom háčik vymeniť. Vertikálne žalúzie sú ideálnym riešením pre zatienenie spoločenských a reprezentačných priestorov, ordinácií a kancelárií, ale uplatnenie nájdu aj v domácich interiéroch ako náhrada záclon či závesov. Často sa používajú ako vizuálny oddeľovací prvok. Sú vhodné aj na zatienenie veľkých plôch.
Široká škála farieb a vzorov umožňuje ich rôzne kombinácie a dáva možnosť vytvoriť si vlastný originálny interiér. Nový vzorkovník látok vás prekvapí svojou rozmanitosťou a modernými farebnými odtieňmi.
Všetky látky sú vhodné aj pre alergikov, nezachytávajú prach a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Klasický typ vertikálnej žalúzie so šírkou lamely 127 mm. Žalúzie sa sťahuje textilnou šnúrkou s plastovým ťažidlom, lamely sa natáčajú guľôčkovou retiazkou. Horný profil a komponenty v bielej farbe, látky podľa aktuálneho vzorkovníka

 Farebnosť vertikálnych žaluzii.png


 

DEBRA MELVIN MARCIA.jpg

JENNY LIPO SANDRA.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stahovanie_lamiel.jpg

 

 
 
© Milan Magula - MIMA Všetky práva sú vyhradené.

Výroba kópií, použitie pre verejné produkcie sú bez súhlasu majiteľa zakázané!

Created by Peter Patocka